معرفی تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری با قیمت ارزان در بازار ایران

معرفی تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری

در اینجا لیستی از بهترین تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری با قیمت ارزان در بازارهای داخلی از جمله بازار تهران، بانه، اصفهان، قشم و همین طور ترکیه، چین و هند معرفی می کنیم که می توان هم به صورت حضوری و هم اینترنتی از طریق کانال تلگرام و یا پیج اینستاگرام خرید عمده کرد.

معرفی تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری

ما از طریق این سایت شما را با تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری با قیمت ارزان آشنا می کنیم و لیستی از کانال های فروش عمده شال و روسری معرفی می نماییم.

انواع مختلف شال و روسری نخی و قواره دار، برند، مشکی، مجلسی در طرح ها و رنگ های متنوع و با کیفیت بالا در بازار تهران، بانه، اصفهان، قشم و همین طور ترکیه، چین و هند

بیشتر بخوانید: شال و روسری تی تی

معرفی تولیدی ها و عمده فروشان شال و روسری

مهم ترین نکات در خرید شال و روسری عمده

  1. اولین نکته، انتخاب بین شال و روسری است که بدانید خودتان یا کسی که برایش هدیه می خرید بیشتر شال می پسندد یا روسری.
  2. از دیگر نکات مهم و کاربردی، سر نبودن جنس پارچه شال یا روسری است تا نیاز به مرتب کردن مداوم آن نباشد.
  3. با اینکه در خرید شال و روسری سایزبندی مطرح نیست اما باید به قواره روسری توجه کرد.
  4. نکته مهم بعدی طرح و رنگ شال و روسری است که در این زمینه یکی از متنوع ترین پوشاک است. این تنوع هم می تواند یک حسن باشد و هم تصمیم گیری را کمی سخت می کند. دراینجا می توانیم شال و روسری ها را به طرح های سنتی، مدرن و یا تک رنگ دسته بندی کنیم.
  5. و اما از مهم ترین نکات انتخاب شال و روسری، جنس آن است که می توان به این ترتیب دسته بندی کرد:
  • شال و روسری نخی: به راحتی شست و شو می شوند، به دلیل خنک بودن برای فصل گرما بسیار مناسبند، به راحتی اتو می شوند و کمتر از سایر جنس ها سر می خورند.

بیشتر بخوانید: انتخاب رنگ شال و روسری

  • شال و روسری حریر: لطیف، خنک، سبک، نازک و لخت است؛ روسری حریر بیشتر از شال حریر موجود است. به نسبت
  • شال و روسری های نخی، قیمت گران تری دارد و سر خوردنش نیز بیشتر است.
  • شال و روسری ساتن: براق با سطحی صاف که معمولا پشتش مات است، از شال و روسری ابریشمی ارزان تر است و بیشتر به عنوان شال و روسری های مجلسی و رسمی کاربرد دارد.
  • شال و روسری ابریشمی: سبک، لطیف و مقاوم است؛ قابل استفاده در چهار فصل بوده و دیرتر چروک می شود؛ معمولا به عنوان شال و روسری مجلسی استفاده می شود و گران قیمت است.

کیفیت ظاهری شال و روسری:

اگر برای خودتان خرید می کنید می توانید به مد روز بیشتر توجه کنید اما اگر هدیه می خرید، سلیقه شخص مورد نظر مهم ترین اولویتتان باشد، نه نظر فروشنده یا مد روز و…، بسته بندی شکیل و زیبا هم از اهمیت خاصی برخوردار است و دقت کنید شال و روسری زده، لک، نخ کش، جابجایی چاپ و… نداشته باشد و حتما از فروشنده قول تعویض بگیرید.

قواره شال و روسری:

معمولا شال و روسری قواره بزرگ بهتر و راحت تر است مگر آنکه برای فصل گرما مناسب نباشد. سایز استاندارد روسری 90 سانت و شال 60-70 سانت عرض در 180 سانت طول می باشد؛ البته سایز روسری قواره دار حدود 100 تا 110 سانت و شال با عرض 80 سانت تا 1 متر نیز موجود است و در کل قواره امری سلیقه ای است.

قیمت شال و روسری:

قیمت شال و روسری به صورت تک فروشی در مقایسه با عمده فروشی، بسیار متفااوت است. در قیمت تک فروشی، کیفیت و محل فروشگاه بسیار موثر است اما بهتر است چند جا قیمت بگیرید سپس خرید کنید.

شال و روسری عمده ارزان

عرضه انواع شال و روسری به صورت عمده در طرح ها و رنگبندی های مختلف با کیفیت عالی تولید برندهای معتبر داخلی و خارجی با قیمت بسیار ارزان و عمده زیر قیمت بازار ارسال به تمام نقاط ایرانشال و روسری