استفاده از سرکه سیب خانگی 1401 در درمان سوء تغذیه کودکان یمنی

سرکه سیب خانگی 1401 یک درمان خانگی محبوب است. مردم قرن ها از آن در آشپزی و پزشکی استفاده می کردند.

بسیاری از مردم ادعا می کنند که می تواند طیف گسترده ای از شکایات سلامتی را تسکین دهد، اما ممکن است تعجب کنید که این تحقیقات چه می گوید سرکه سیب دارای خواص سلامتی مختلفی از جمله اثرات ضد میکروبی و آنتی اکسیدانی است.

با این حال، تحقیقات کمی وجود دارد، و قبل از اینکه بتوان آن را به عنوان یک درمان جایگزین توصیه کرد، مطالعات بیشتری مورد نیاز است.

این مقاله به شواهد پشت 6 مزیت احتمالی سرکه سیب برای سلامتی می پردازد سرکه سیب از طریق یک فرآیند دو مرحله ای ساخته می شود.

ابتدا، سازنده، سیب های له شده را در معرض مخمر قرار می دهد، که قندها را تخمیر می کند و آنها را به الکل تبدیل می کند.

سرکه

در مرحله بعد، افزودن باکتری الکل را تخمیر می کند و آن را به اسید استیک – ترکیب فعال اصلی سرکه تبدیل می کند.

اسید استیک به سرکه بوی و طعم قوی ترش می دهد. محققان بر این باورند که این اسید مسئول فواید سلامتی سرکه سیب است سرکه های سیب حاوی 5 تا 6 درصد اسید استیک هستند.

سرکه سیب ارگانیک و بدون فیلتر همچنین حاوی ماده ای به نام مادر است که از رشته هایی از پروتئین ها، آنزیم ها و باکتری های دوستانه تشکیل شده است که ظاهری تیره به محصول می بخشد.

برخی افراد بر این باورند که مادر مسئول بیشتر مزایای سلامتی آن است اگرچه در حال حاضر هیچ مطالعه ای برای حمایت از این موضوع وجود ندارد.

در حالی که سرکه سیب حاوی بسیاری از ویتامین ها یا مواد معدنی نیست، مقدار کمی پتاسیم را ارائه می دهد مارک های با کیفیت خوب همچنین حاوی مقداری آمینو اسید و آنتی اکسیدان هستند.

سرکه می تواند به کشتن پاتوژن ها از جمله باکتری ها کمک کند مردم به طور سنتی از سرکه برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن، درمان قارچ ناخن، شپش، زگیل و عفونت گوش استفاده می کردند.

بقراط، پدر طب مدرن، بیش از 2000 سال پیش از سرکه برای تمیز کردن زخم ها استفاده می کرد.